O firme

Firma MAKOMA spol. s r.o. bola založená v októbri roku 1995.  Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v našom obore. Filozofiou našej firmy je priateľský a ústretový prístup k našim zákazníkom. Naša firma sa zaoberá kúpou a predajom tovaru širokého sortimentu určeného na ďalší predaj v maloobchodoch, veľkoobchodoch, ale aj predajom tovaru konečnému spotrebiteľovi.

V ponuke máme sortiment z rôznych oblastí. Z požiarneho materiálu sú to rôzne typy hasiacich prístrojov, hydrantové a zásahové hadice, požiarne spojky a prechody. Taktiež vieme zabezpečiť požiarny sortiment pre hasičský šport a dobrovoľné hasičské zbory. Pre zabezpečenie ochrany proti požiarom na vašej prevádzke máme v ponuke napríklad požiarne dvere, hydrantové systémy a tiež stabilné hasiace zariadenia. Pre bližšie informácie o ponuke požiarneho sortimentu si prosím pozrite stránku našej sesterskej spoločnosti JOMA SEPO spol. s r.o.

Pretože nám záleží na vašej bezpečnosti aj z hľadiska bezpečnosti pri práci, máme v ponuke ochranné pracovné prostriedky. Počnúc pracovnou obuvou, cez pracovné oblečenie až po ochranu hlavy. Na vami vybrané montérkové oblečenie, bundy alebo tričká vám vieme spraviť potlač vášho firemného loga v rôznych farebných prevedeniach. Okrem potlače na oblečenie vieme vašu prevádzku vybaviť bezpečnostným značením, tak aby ste spĺňali všetky predpisy alebo vám vyrobíme značenie podľa vašej požiadavky. Pre bližšie informácie o spomenutých produktoch a službách kliknite prosím na sekciu bezpečnostné značenie ochranné pracovné prostriedky.

Ďalšou oblasťou predaja, ktorou sa naša firma zaoberá sú technické plyny ako acetylén, kyslík, argón, dusík, propán bután, CO2 a tiež zmesi týchto plynov. Bližšie informácie o jednotlivých plynoch a ich využití v priemysle, ale aj iné užitočné informácie napríklad o tlakových nádobách nájdete na našej stránke v sekcii technické plyny.

Keďže chceme našim zákazníkom poskytovať čo najlepšie služby, preto máme popri technických plynoch v ponuke aj zváraciu techniku od renomovaných značiek, rôzne zváracie materiály a všetko čo je ku zváraniu potrebné. Podrobnejšie informácie o produktoch z tejto oblasti sa dočítate v sekcii zváračské potreby.

To je v stručnosti o sortimente našej firmy, ktorý môžete nájsť priamo u nás na predajni vo Zvolenskej Slatine. To, kde presne nás nájdete alebo ako sa môžete s nami skontaktovať nájdete v sekcii kontakt. Tešíme sa na Vašu návštevu.